Home

بيند تعبر حداثة tüdrukute võrkpall tartus حكمة قول مأثور عربة التسوق تتعاطف

Tule trenni - SK Duo

Club Unite Volleyball (@ClubUniteVball) / Twitter

62. Võru Spordikooli rahvusvahelised karikavõistlused võrkpallis U18 ja U16  vanuseklassile - Võru Spordikool
62. Võru Spordikooli rahvusvahelised karikavõistlused võrkpallis U18 ja U16 vanuseklassile - Võru Spordikool

salvakaarsilla-tartu-u16-tudrukud - SK Duo

Tüdrukud - SK Duo

U-14 tüdrukute tsoonturniir võrkpallis - Võru Spordikool

U-20 tüdrukute hooaeg ka... - MTÜ SK Tatsi Võrkpallikool | Facebook

MTÜ SK Tatsi Võrkpallikool - Sk Tatsi võrkpalli tüdrukud olid  nädalavahetusel väga tublid! Tartus toimusid Eesti Meistrivõistlused  võrkpallis U-18 tüdrukutele. Reedel ja laupäeval võideti Võru Spordikooli  3-0 Narva Spordikooli 3-1 Kohila Vk
MTÜ SK Tatsi Võrkpallikool - Sk Tatsi võrkpalli tüdrukud olid nädalavahetusel väga tublid! Tartus toimusid Eesti Meistrivõistlused võrkpallis U-18 tüdrukutele. Reedel ja laupäeval võideti Võru Spordikooli 3-0 Narva Spordikooli 3-1 Kohila Vk

Võru võrkpallineiud alistasid Tartus kõik vastased - Sport - Lõuna-Eesti  Postimees
Võru võrkpallineiud alistasid Tartus kõik vastased - Sport - Lõuna-Eesti Postimees

Spordiklubi Altia - Tartus tüdrukute U14 võrkpalli Lõuna regiooni esimesel  etapil saavutasime teises tugevusgrupis kolmanda koha. Võrule kaotasime  0-2, Tartu Duo II võitsime 2-0 ja Põlva ja Tartu Katolikuga mängisime 1-1  #skaltia #võrkpall | Facebook
Spordiklubi Altia - Tartus tüdrukute U14 võrkpalli Lõuna regiooni esimesel etapil saavutasime teises tugevusgrupis kolmanda koha. Võrule kaotasime 0-2, Tartu Duo II võitsime 2-0 ja Põlva ja Tartu Katolikuga mängisime 1-1 #skaltia #võrkpall | Facebook

Kooliliiga võidud läksid Tartu poistele ja Jõhvi tüdrukutele - Eesti  Võrkpalli Liit
Kooliliiga võidud läksid Tartu poistele ja Jõhvi tüdrukutele - Eesti Võrkpalli Liit

Tartu Ülikool/Bigbank - SK Duo

Saaremaa Võrkpalli Liit - U16 tütarlaste EVF KV II finaalgrupp Tartus andis  saarlaste kolmanda koha 18. ja 19. veebruaril toimus U-16 tütarlaste EVF KV  II finaalgrupp, kus oma paremust käisid näitamas Salva/Kaarsilla
Saaremaa Võrkpalli Liit - U16 tütarlaste EVF KV II finaalgrupp Tartus andis saarlaste kolmanda koha 18. ja 19. veebruaril toimus U-16 tütarlaste EVF KV II finaalgrupp, kus oma paremust käisid näitamas Salva/Kaarsilla

Tartu võrkpallitüdrukud tulid U16 Eesti meistriks - Sport - Tartu Postimees

Võrkpalliliidu ja Iisaku gümnaasiumi koostöös avatakse võrkpalliklass |  Võrkpall | ERR
Võrkpalliliidu ja Iisaku gümnaasiumi koostöös avatakse võrkpalliklass | Võrkpall | ERR

Duo Volley Cup 2018 võidud jäid koju! - SK Duo

Noorteliigad – Lehekülg 2 – Võrkpall24.ee

võrkpall | Секундомер

U18 tüdrukud eestimeistrid 2017 - SK Duo

Pärnus toimus noorte võrkpalli jõuluturniir - Sport - Pärnu Postimees

Võrkpall – Pärnu Spordikool

VÕRKPALL: Võru tüdrukutele Eesti karikal III koht, poisid neljandad -  Lõunaeestlane
VÕRKPALL: Võru tüdrukutele Eesti karikal III koht, poisid neljandad - Lõunaeestlane