MS v rychlobruslení 2020 USA: Závod žen na 5000 m — iVysílání — Česká  televize
MS v rychlobruslení 2020 USA: Závod žen na 5000 m — iVysílání — Česká televize

Sáblíková vstoupila do ME, na 1500 m dojela pátá. Titul má Wüstová |  iSport.cz
Sáblíková vstoupila do ME, na 1500 m dojela pátá. Titul má Wüstová | iSport.cz

Rychlobruslařka Erbanová skončila na MS šestá v závodu na 1500 metrů |  iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Rychlobruslařka Erbanová skončila na MS šestá v závodu na 1500 metrů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

MS v rychlobruslení 2020 USA: Závod žen na 1500 m — Česká televize

MS v rychlobruslení 2017 Jižní Korea: Závod žen na 1500 m a 5000 m — Česká  televize
MS v rychlobruslení 2017 Jižní Korea: Závod žen na 1500 m a 5000 m — Česká televize

ME v rychlobruslení 2018 Rusko: Ženy na 1500 m — iVysílání — Česká televize

Sáblíková byla na MS na pětce pátá, po 15 letech bez medaile |  ČeskéNoviny.cz
Sáblíková byla na MS na pětce pátá, po 15 letech bez medaile | ČeskéNoviny.cz

Dva dny, dva světové rekordy. Sáblíková je podvacáté mistryní světa |  Ostatní sporty | Lidovky.cz
Dva dny, dva světové rekordy. Sáblíková je podvacáté mistryní světa | Ostatní sporty | Lidovky.cz

ME v rychlobruslení 2014 Norsko: Ženy na 1500 m — Česká televize

Zdráhalová byla na 1500 m jedenáctá, Sáblíková vyhrála divizi B | Týden.cz

Patnáct sekund ke zlatu. Sáblíková zaútočí na pětce na titul z víceboje -  iDNES.cz
Patnáct sekund ke zlatu. Sáblíková zaútočí na pětce na titul z víceboje - iDNES.cz

Rychlobruslení – Wikipedie

Sáblíková byla na Světovém poháru v Heerenveenu devátá na 1500 metrů -  Sport.cz
Sáblíková byla na Světovém poháru v Heerenveenu devátá na 1500 metrů - Sport.cz

Sáblíková zajela na patnáctistovce osmý nejrychlejší čas, v Heerenveenu  triumfovala Boweová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sáblíková zajela na patnáctistovce osmý nejrychlejší čas, v Heerenveenu triumfovala Boweová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Sáblíková na 1500 metrů v Hamaru osmá - Aktuálně.cz

Zatuchlý Pravděpodobně Turbína jaké oblečení do 1500 m nad mořem Rozložit  Omezeno zpěvák
Zatuchlý Pravděpodobně Turbína jaké oblečení do 1500 m nad mořem Rozložit Omezeno zpěvák

Sáblíková byla v SP na 1500 metrů jedenáctá, vyhrála Wüstová | iSport.cz

Sáblíková byla v závodu na 1500 metrů ve Světovém poháru osmá - Sport.cz

Sáblíková v závodě na 1500 metrů na medaili nedosáhla, skončila šestá |  iSport.cz
Sáblíková v závodě na 1500 metrů na medaili nedosáhla, skončila šestá | iSport.cz

MS v rychlobruslení 2021: kdy jede Martina Sáblíková? | iSport.cz

Program ME v rychlobruslení 2021: kdy jede Sáblíková a Zdráhalová? |  iSport.cz
Program ME v rychlobruslení 2021: kdy jede Sáblíková a Zdráhalová? | iSport.cz

Skvělá Sáblíková. Vyhrála nejdelší trať a z evropského víceboje veze bronz  - Deník.cz
Skvělá Sáblíková. Vyhrála nejdelší trať a z evropského víceboje veze bronz - Deník.cz