Home

صعد على متنها ليلة واحدة العزيز rõuge põhikooli jalgpall عداوة مؤسس اسم

Kooliprojekti hooaeg lõppes sellel aastal varakult | Jalgpall kooli

kinnitas HD wallpapers

Võrumaa Koolispordi Ühendus - Võru maakonna 6.-9. klasside tüdrukute MV  jalgpallis / VÕITJA - Rõuge Põhikool. Mängisid Elina Kahar, Airis Piigli,  Elisa Laura Saaron, Kelly Lembla, Kaira Karolin Kann, Anett Jeedas, Miia
Võrumaa Koolispordi Ühendus - Võru maakonna 6.-9. klasside tüdrukute MV jalgpallis / VÕITJA - Rõuge Põhikool. Mängisid Elina Kahar, Airis Piigli, Elisa Laura Saaron, Kelly Lembla, Kaira Karolin Kann, Anett Jeedas, Miia

Rõuge Põhikool - Education | Facebook

Jalgpall kooli

Varakult lõppenud jalgpalli kooliprojektis osales 2371 last | Jalgpall | ERR

Kooliprojekt tegi algust teise hooajaga - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Jalgpalli kooliprojekt alustas kuuendat hooaega - Delfi Sport

Uudised
Uudised

Rõuge Põhikool - Home | Facebook

Spordihoone
Spordihoone

Koolispordiliidu tüdrukute jalgpalli meistrivõistlused võitis Lümanda –  Sport | GoodNews
Koolispordiliidu tüdrukute jalgpalli meistrivõistlused võitis Lümanda – Sport | GoodNews

Poiste jalgpall

Koolispordiliidu 6.-9. klasside tütarlaste meistriliiga finaalturniir  toimus Raplas | Jalgpall kooli
Koolispordiliidu 6.-9. klasside tütarlaste meistriliiga finaalturniir toimus Raplas | Jalgpall kooli

Virtsu kool võitis koolispordi jalgpalliturniiril teise koha - Lääne Elu

Rõuge Põhikool – Vikipeedia

Rõuge Põhikool - Täna,14.aprillil pidasid Rõuge põhikooli 1 klassi õpilased  jalgpalli võistluse Viitina lasteaia Puhhikeste rühma vastu.Esimesest  klassist tehti kaks võistkonda. 1.koha saavutasid esimese klassi esimene  rühm. 2. koha Puhhikesed. 3. koha
Rõuge Põhikool - Täna,14.aprillil pidasid Rõuge põhikooli 1 klassi õpilased jalgpalli võistluse Viitina lasteaia Puhhikeste rühma vastu.Esimesest klassist tehti kaks võistkonda. 1.koha saavutasid esimese klassi esimene rühm. 2. koha Puhhikesed. 3. koha

Rõuge Saunamaa - Viimases hooaja kodumängus Rõuge Põhikooli spordisaalis  alistasime liiga liidrid Jõgeva SK Noorus-96 võistkonna skooriga 13-6.  Esimesel poolajal jagas kohtunik vastastele 2 punast ning teise poolaja  alguses lahkus punase kaardi
Rõuge Saunamaa - Viimases hooaja kodumängus Rõuge Põhikooli spordisaalis alistasime liiga liidrid Jõgeva SK Noorus-96 võistkonna skooriga 13-6. Esimesel poolajal jagas kohtunik vastastele 2 punast ning teise poolaja alguses lahkus punase kaardi