Home

تفكيك تعتاد على دواسة jalgpalli em 2016 viimase värava lööja إطلاقا سلم تشارلز كينج

Teisel poolajal hästi mänginud Eesti kaotas MM-valiksarjas Walesile |  MM-valiksari | ERR
Teisel poolajal hästi mänginud Eesti kaotas MM-valiksarjas Walesile | MM-valiksari | ERR

Suure skandaali põhjustanud Islandi tippründaja: vägivallas ma end süüdi ei  tunnista, kuid minu käitumine oli kohatu (Inglismaal veel vastikum juhtum)  - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Suure skandaali põhjustanud Islandi tippründaja: vägivallas ma end süüdi ei tunnista, kuid minu käitumine oli kohatu (Inglismaal veel vastikum juhtum) - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Unibet pakub jalgpalli EM-il tasuta üleaja kindlustust

STATISTIKAPOMM ⟩ Prantsusmaa pole suurturniiril kunagi kaheksandikfinaali  kaotanud - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
STATISTIKAPOMM ⟩ Prantsusmaa pole suurturniiril kunagi kaheksandikfinaali kaotanud - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Prantsusmaa ja Portugali viik viis mõlemad edasi | Jalgpalli EM | ERR

Saksamaa ründaja kritiseeris EM-i uut turniiriformaati | Jalgpalli EM | ERR

Kuidas selgitatakse jalgpalli EM-i alagruppides neli viimast edasipääsejat?  | Jalgpalli EM | ERR
Kuidas selgitatakse jalgpalli EM-i alagruppides neli viimast edasipääsejat? | Jalgpalli EM | ERR

Kaks väravat löönud Morata: me ei arva, et oleme favoriidid | Jalgpalli EM  | ERR
Kaks väravat löönud Morata: me ei arva, et oleme favoriidid | Jalgpalli EM | ERR

Inglismaa kutsus EM-koondisesse noore keskkaitsja | Jalgpalli EM | ERR

NII SEE JUHTUS | Sport 14.06: Üllatusterohke jalgpalli EM, fännide  mässamine Prantsusmaal jätkub, NBA finaalseeria
NII SEE JUHTUS | Sport 14.06: Üllatusterohke jalgpalli EM, fännide mässamine Prantsusmaal jätkub, NBA finaalseeria

Griezmanni kaks väravat viisid Prantsusmaa veerandfinaali | Jalgpalli EM |  ERR
Griezmanni kaks väravat viisid Prantsusmaa veerandfinaali | Jalgpalli EM | ERR

Väljalangemisohus Augsburg lasi Mainzil lüüa endale neli väravat | Jalgpall  | ERR
Väljalangemisohus Augsburg lasi Mainzil lüüa endale neli väravat | Jalgpall | ERR

Sport Ekstra/Õhtulehe jalgpalliajakiri juuni 2016 by SL Õhtuleht AS - Issuu

Sport Extra Jalgpalli EM juuni 2021 by SL Õhtuleht AS - Issuu

Ungari koondise väravavaht teeb Euroopa meistrivõistluste ajalugu | Jalgpalli  EM | ERR
Ungari koondise väravavaht teeb Euroopa meistrivõistluste ajalugu | Jalgpalli EM | ERR

ANALÜÜS ⟩ Karma või mitte, kuid kolmeaastane ootus lõppes! - Jalgpall -  Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
ANALÜÜS ⟩ Karma või mitte, kuid kolmeaastane ootus lõppes! - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

BLOGI | Slovakkia üllatas vähemuses lõpetanud Poolat, Lewandowski jäi  kahvatuks - Delfi Sport
BLOGI | Slovakkia üllatas vähemuses lõpetanud Poolat, Lewandowski jäi kahvatuks - Delfi Sport

SÕGE ANDMINE! Liverpool ja Arsenal tagusid teineteisele viis väravat, kuid  vajasid ikkagi penaltiseeriat
SÕGE ANDMINE! Liverpool ja Arsenal tagusid teineteisele viis väravat, kuid vajasid ikkagi penaltiseeriat

Venemaa jalgpallikoondist tabas EM-i eel valus tagasilöök | Jalgpalli EM |  ERR
Venemaa jalgpallikoondist tabas EM-i eel valus tagasilöök | Jalgpalli EM | ERR

2016. aasta Euroopa meistrivõistlused jalgpallis – Vikipeedia

JALGPALLI MM-i SUUR EELMÄNG: Saame tuttavaks D-alagrupiga - Delfi Sport

Bale on motiveeritud, aga Walesil on keeruline särada, sest latt asetati  liiga kõrgele - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Bale on motiveeritud, aga Walesil on keeruline särada, sest latt asetati liiga kõrgele - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Müstiline vana! Ronaldost sai EM-i suurim väravakütt ja veel mitme rekordi  omanik - Delfi Sport
Müstiline vana! Ronaldost sai EM-i suurim väravakütt ja veel mitme rekordi omanik - Delfi Sport

Vahetusmehed tõid Austriale võidu Põhja-Makedoonia üle | Jalgpalli EM | ERR

FC Elva - FC ELVA ANDIS VIIMASE RÜNNAKUGA VÕIDU KÜLALISTELE 2:3!!! Värava  autor 12. minutil Tarvo Timm! Teise autoriks 33. minutil Paul-Feliks  Frei!!! http://jalgpall.ee/lprotocol.php?cup=1&st=&proto_id=64734&b=KV  Suured tänud kõigile toetama tulnud ...
FC Elva - FC ELVA ANDIS VIIMASE RÜNNAKUGA VÕIDU KÜLALISTELE 2:3!!! Värava autor 12. minutil Tarvo Timm! Teise autoriks 33. minutil Paul-Feliks Frei!!! http://jalgpall.ee/lprotocol.php?cup=1&st=&proto_id=64734&b=KV Suured tänud kõigile toetama tulnud ...

Eestlased välismaal: Jürgens lõi otsustava värava, Hein ja Reading - Uudised

Top 10 - väliseestlaste väravad 2016 - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Hull seeria! Viimase hetke väravate jada vinnab Eintrachti põhjast välja -  Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Hull seeria! Viimase hetke väravate jada vinnab Eintrachti põhjast välja - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!