Home

تسييل فرع شجرة محمولة jalgpall maksim podholjuzin سن البلوغ رمى الجولف

FCI Levadia - FC Levadia tegi täna Lilleküla jalgpallihallis 0:0 viigi  Nõmme Kaljuga. Kohtumine oli hooajaeelsele kontrollmängu kohaselt väga  võitluslik ning FC Levadia noore koosseisuga meeskond esitas südika partii.  "Esimene poolaeg meeldis
FCI Levadia - FC Levadia tegi täna Lilleküla jalgpallihallis 0:0 viigi Nõmme Kaljuga. Kohtumine oli hooajaeelsele kontrollmängu kohaselt väga võitluslik ning FC Levadia noore koosseisuga meeskond esitas südika partii. "Esimene poolaeg meeldis

FOTOD: Nõmme Kalju - Tallinna Levadia | Premium liiga | ERR

Podholjuzin sõlmis Levadiaga uue lepingu

Kihlveoskandaal kogub tuure: Tallinna Levadia kaitsjad Eesti koondiste ukse  taga - Eesti Päevaleht
Kihlveoskandaal kogub tuure: Tallinna Levadia kaitsjad Eesti koondiste ukse taga - Eesti Päevaleht

Levadia võitis Tammekat suurelt, Podholjuzin lõi kaks - Soccernet.ee -  Jalgpall luubi all!
Levadia võitis Tammekat suurelt, Podholjuzin lõi kaks - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Podholjuzin kohtuniku otsusest võtmeolukorras: uskumatu, täiesti uskumatu -  Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Podholjuzin kohtuniku otsusest võtmeolukorras: uskumatu, täiesti uskumatu - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Maksim Podholjuzin

Uudised
Uudised

Premium liiga - Tänase telemängu parimaks valiti FCI Levadia kaitsja Maksim  Podholjuzin, kes aitas oma koduklubi 2:1 võiduni Nõmme Kalju üle!🏆🔥  📸Jana Pipar #oleosasellest | Facebook
Premium liiga - Tänase telemängu parimaks valiti FCI Levadia kaitsja Maksim Podholjuzin, kes aitas oma koduklubi 2:1 võiduni Nõmme Kalju üle!🏆🔥 📸Jana Pipar #oleosasellest | Facebook

fcilevadia - YouTube

Mark Anders Lepik - Stats and titles won - 2022

FCI Levadia Tallinn on Twitter: "FC Levadia - Narva Trans 1:1. Meie värava  lõi Pavel Marin, Maksim Podholjuzin sai teisel poolajal punase kaardi.  https://t.co/5qnVWdKw7T" / Twitter
FCI Levadia Tallinn on Twitter: "FC Levadia - Narva Trans 1:1. Meie värava lõi Pavel Marin, Maksim Podholjuzin sai teisel poolajal punase kaardi. https://t.co/5qnVWdKw7T" / Twitter