الأسبانية مورد معتدل inge andersson fåtölj auktion يلطف المزاج لوحة عقيدة

Sökresultat för Inge andersson

INGE ANDERSSON, fåtölj, Bröderna Andersson, 1960-tal. - Bukowskis

A "Tunis" chair, designed by Inge Andersson approx in 1965 for Bröderna  Anderssons Industrier i Ekenässjön AB. - Bukowskis

FÅTÖLJ, "Tunis", Inge Andersson, Bröderna Andersson. Möbler - Fåtöljer &  Stolar - Auctionet

FÅTÖLJ, Inge Andersson, 1960/70-tal. - Bukowskis

Fåtölj, Teak, Inge Andersson, Bröderna Andersson Industrier i Ekenässjön AB  - 1306 2144 - Metropol Auktioner

FÅTÖLJ, teak, "Joel", Inge Andersson, Bröderna Andersson, 1900-talets mitt.  Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet

Slutpris för FÅTÖLJER, 2 st. "Domus", Inge

FÅTÖLJER, 1 par, "Domus", Inge Andersson, Bröderna Andersson, 1950/60-tal.  Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet

INGE ANDERSSON Fåtöljer, ett par, "Oslo", för bröderna Andersson. | Barnebys

Bröderna Andersson fåtöljer 1 par “Tunis” - Stockholms Auktionsverk

ARMCHAIRS, a pair, "Tunis", Inge Andersson, Bröderna Andersson, second half  of the 20th century. Furniture - Armchairs & Chairs - Auctionet

Fåtölj, Teak, Inge Andersson, Bröderna Andersson Industrier i Ekenässjön  AB. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och  inredning - 2144

Auktionstipset - Inge Andersson, Bröderna Andersson, fåtöljer, 1960-tal (2)

An "Oslo" armchair, designed by Inge Andersson 1960 for Bröderna Andersson.  - Bukowskis

FÅTÖLJER, ett par, "Tunis", Inge Andersson, Bröderna Anderssons Industrier  i Ekenässjön AB, formgiven ca. 1965. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet

Retro fåtölj, Inge Andersson för Bröderna Andersson 60-tal | Barnebys

Inge Andersson fåtölj - Stockholms Auktionsverk

FÅTÖLJ, "Domus", Inge Andersson, Bröderna Andersson, Ekenäs, omkring 1960.  - Bukowskis

INGE ANDERSSON, FÅTÖLJ "JOEL" | Barnebys

INGE ANDERSSON, fåtöljer, ett par, "Domus", Bröderna Andersson, 1960-tal. -  Bukowskis

Inge Andersson och Gösta Berg, fåtölj Bröderna Andersson, 1900-talets |  Barnebys