Home

بوصلة شارع رئيسي العنب eesti saksamaa jalgpall ajalugu الخراب الدب القطبي اللوتس

saksamaa jalgpallikoondis

Saksamaa kaotas 20-aastase pausi järel MM-valiksarjas mängu, Armeenia juhib  alagruppi ja Taani jalgpall õitseb - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Saksamaa kaotas 20-aastase pausi järel MM-valiksarjas mängu, Armeenia juhib alagruppi ja Taani jalgpall õitseb - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Özil tegi Saksamaa jalgpalli ajalugu - Välisliigad - Jalgpall - Postimees  Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Özil tegi Saksamaa jalgpalli ajalugu - Välisliigad - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

VIDEO | Fenomenaalses hoos Norra imelaps tegi Saksamaa jalgpalli ajalugu -  Delfi Sport
VIDEO | Fenomenaalses hoos Norra imelaps tegi Saksamaa jalgpalli ajalugu - Delfi Sport

Eesti Black and White Stock Photos & Images - Alamy

2020. aasta jalgpalli EM-i valiktsüklis ootavad meid kodus Valgevene ja  Holland | Sportland Magazine
2020. aasta jalgpalli EM-i valiktsüklis ootavad meid kodus Valgevene ja Holland | Sportland Magazine

Müüki tulid piletid Eesti koondise kodumängudele Saksamaa ja Hollandiga | Jalgpalli  Eesti koondis | ERR
Müüki tulid piletid Eesti koondise kodumängudele Saksamaa ja Hollandiga | Jalgpalli Eesti koondis | ERR

Uudised
Uudised

Jalgpalli EM-i ajalugu | 1980: Hrubesch tüürib Saksamaa LV võidule | Arhiiv  | ERR
Jalgpalli EM-i ajalugu | 1980: Hrubesch tüürib Saksamaa LV võidule | Arhiiv | ERR

Selgus Saksamaa koondise nimekiri MMiks - Jalgpall - Postimees Sport:  Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Selgus Saksamaa koondise nimekiri MMiks - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Arvulises ülekaalus mänginud Eesti koondisele sai saatuslikuks teine  poolaeg - Spordimees.ee
Arvulises ülekaalus mänginud Eesti koondisele sai saatuslikuks teine poolaeg - Spordimees.ee

BLOGI JA FOTOD | Eesti jalgpallikoondis hoidis 15. minutil vähemusse jäänud  Saksamaa avapoolajal nulli peal, kuid kaotas lõpuks ikkagi 0:3 - Delfi Sport
BLOGI JA FOTOD | Eesti jalgpallikoondis hoidis 15. minutil vähemusse jäänud Saksamaa avapoolajal nulli peal, kuid kaotas lõpuks ikkagi 0:3 - Delfi Sport

Jalgpalli EM 2021 – kas Saksamaa on soosik, alahinnatud või hoopis  ennearvamatu?
Jalgpalli EM 2021 – kas Saksamaa on soosik, alahinnatud või hoopis ennearvamatu?

Eesti parim Saksamaa vastu - Ilja Antonov - Soccernet.ee - Jalgpall luubi  all!
Eesti parim Saksamaa vastu - Ilja Antonov - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Eesti jalgpall püsib maailmas 104. kohal | Jalgpalli Eesti koondis | ERR

PM SAKSAMAAL ⟩ Ajalugu: uhke 113:103 võit Saksamaa üle on seni jäänud Eesti  korvpallikoondisele ainsaks - Korvpall - Postimees Sport: Värsked  spordiuudised Eestist ja välismaalt
PM SAKSAMAAL ⟩ Ajalugu: uhke 113:103 võit Saksamaa üle on seni jäänud Eesti korvpallikoondisele ainsaks - Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

15. minutiks vähemusse jäänud Saksamaa lõi Eestile kolm väravat |  EM-valiksari | ERR
15. minutiks vähemusse jäänud Saksamaa lõi Eestile kolm väravat | EM-valiksari | ERR

Eesti vs Saksamaa: mida kõnelevad koefitsiendid? - Spordijutud.com

Blogi: Saksamaa jalgpallikoondis lõi Eestile kaheksa vastuseta väravat -  Rahvuskoondised - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist  ja välismaalt
Blogi: Saksamaa jalgpallikoondis lõi Eestile kaheksa vastuseta väravat - Rahvuskoondised - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Eesti jalgpallikoondis jätkab maailma edetabelis esisaja piiril | Jalgpalli  Eesti koondis | ERR
Eesti jalgpallikoondis jätkab maailma edetabelis esisaja piiril | Jalgpalli Eesti koondis | ERR