Home

السبيل يزور نفاذية běh na lyžích mistr cz أجعد ساركوما بالدوار

Biatlonistka Bendiková ovládla kvalifikaci na MS v běhu na lyžích - Sport.cz

Běžky jsou i zábava, říká mistr světa Martin Koukal | 55. ČEZ Jizerská 50 -  11.–13. 2. 2022
Běžky jsou i zábava, říká mistr světa Martin Koukal | 55. ČEZ Jizerská 50 - 11.–13. 2. 2022

Klaebo se už radoval ze čtvrtého zlata, v cíli byl ale diskvalifikován.  Mistrem světa je Iversen | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Klaebo se už radoval ze čtvrtého zlata, v cíli byl ale diskvalifikován. Mistrem světa je Iversen | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Francouze bude trénovat mistr světa v běhu na lyžích. Mění se i další  trenéři - BiatlonMag
Francouze bude trénovat mistr světa v běhu na lyžích. Mění se i další trenéři - BiatlonMag

mistři světa v běhu na lyžích – Seznam.cz

Klaebo a Sundlingová ovládli sprint na MS, Češi jeli čtvrtfinále |  ČeskéNoviny.cz
Klaebo a Sundlingová ovládli sprint na MS, Češi jeli čtvrtfinále | ČeskéNoviny.cz

Jaká je úroveň vaší technické dovednosti na běžkách? Používáte svou  oblíbenou techniku běhu na lyžích správně? - Ostatní - Články o běžeckém  lyžování - Běžky.net
Jaká je úroveň vaší technické dovednosti na běžkách? Používáte svou oblíbenou techniku běhu na lyžích správně? - Ostatní - Články o běžeckém lyžování - Běžky.net

Nadvláda Norů na MS. Bolšunov bez medaile, nejlepší Čech ve čtvrté desítce  | iSport.cz
Nadvláda Norů na MS. Bolšunov bez medaile, nejlepší Čech ve čtvrté desítce | iSport.cz

Polák Žyla vyhrál na MS závod skokanů na středním můstku - Aktuálně.cz

Parádní výkon Razýmové. V Ruce běžela o medaili, nakonec byla pátá - iDNES. cz

Sportovní listy | Mistři světa i dvaaosmdesátiletá Moskvanka. Takový byl  Pražský pohár v běhu na lyžích
Sportovní listy | Mistři světa i dvaaosmdesátiletá Moskvanka. Takový byl Pražský pohár v běhu na lyžích

Běh a skoky na lyžích na Olympijském festivalu | Novinky |  olympijskyfestival.cz
Běh a skoky na lyžích na Olympijském festivalu | Novinky | olympijskyfestival.cz

Lyžařský orientační běh vyžaduje především všestrannost, upozorňuje Petr  Horvát - Sport – Zprávy z VUT
Lyžařský orientační běh vyžaduje především všestrannost, upozorňuje Petr Horvát - Sport – Zprávy z VUT

Novák má druhý titul z mistrovství republiky běžců na lyžích - Aktuálně.cz

Jizerskou padesátku vyhráli Persson a Korsgrenová, Smutná skončila třetí -  iDNES.cz
Jizerskou padesátku vyhráli Persson a Korsgrenová, Smutná skončila třetí - iDNES.cz

Běh na lyžích – Wikipedie

Mistry světa ve sprintu jsou Sundlingová a Klaebo. Čeští běžci na lyžích  skončili ve čtvrtfinále | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Mistry světa ve sprintu jsou Sundlingová a Klaebo. Čeští běžci na lyžích skončili ve čtvrtfinále | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Češi dnes sbírají na MS v klasickém lyžování 8. místa | ČeskéNoviny.cz

MS v klasickém lyžování 2019 Rakousko: Běh na lyžích na 10 km pro severskou  kombinaci — Česká televize
MS v klasickém lyžování 2019 Rakousko: Běh na lyžích na 10 km pro severskou kombinaci — Česká televize

Roman Janeček mistr České republiky a vítěz Českého poháru v běhu na lyžích

Kraft má třetí titul mistra světa, čeští skokané opět vypadli v 1. kole |  iSport.cz
Kraft má třetí titul mistra světa, čeští skokané opět vypadli v 1. kole | iSport.cz

Olympijský vítěz v běhu na lyžích Klaebo se ve Falunu vrátí do SP - Sport.cz

Bolšunov čelil pěti Norům, porazil je všechny. Ve skiatlonu získal první  titul mistra světa – ČT sport – Česká televize
Bolšunov čelil pěti Norům, porazil je všechny. Ve skiatlonu získal první titul mistra světa – ČT sport – Česká televize